Watch

Home

Solidarnost u učenju engleskog

U cilju da finansijski olakšamo učenje našim polaznicima, i u vremenu krize, naša škola je potpisala Ugovore o saradnji sa mnogim sindikatima u Beogradu. Potpisivanjem ovih Ugovora omogućili smo članovima sindikata da oni ili njihova deca pohađaju sve kurseve u našoj školi sa popustom od 20% i to na 12 mesečnih rata BEZ KAMATE putem ADMINISTRATIVNE ZABRANE.

Ovo je spisak institucija sa čijim sindikatima je škola BRITANICCA potpisala Ugovore o saradnji. Ukoliko Vas nema na ovom spisku, pozovite nas i mi ćemo doći da uspostavimo saradnju i sa Vašim sindikatom.

 
 
 
                        
 
   
 

GSD Metoda

gsd metoda
*Za više informacija kliknite na sliku...

      Jezička laboratorija 

*Za više informacija kliknite na sliku...

Otvorena radna mesta

Trenutno na sajtu Britanicca

Imamo 519 gostiju na mreži
JoomlaWatch Stats 1.2.8_04-dev by Matej Koval

Države

33.2%SERBIA AND MONTENEGRO SERBIA AND MONTENEGRO
23.8% 
18.2%UNITED STATES UNITED STATES
13.3% 
2.5%BOSNIA AND HERZEGOVINA BOSNIA AND HERZEGOVINA

Posetioci

Danas: 27
Juče: 60
Ove nedelje: 27
Zadnje nedelje: 466
Ovog meseca: 991
Zadnjeg meseca: 2219
Ukupno: 26054