Watch

Home Pitanja i Odgovori pitanja i odgovori 22. IMATE LI POPUSTE NA PRVOM UPISU I ZA KOGA?

Create PDF Email Štampa

22. IMATE LI POPUSTE NA PRVOM UPISU I ZA KOGA?

Date added:
ponedeljak, 05 januar 2009

Answer

Popusti na  prvom upisu važe za svako dvoje koje se upiše zajedno po 10% popusta, za troje po 15% popusta; studenti članovi ISIC-a imaju 10% popusta; deca do 14 godina na svaki kurs imaju čak 20% popusta, a tu su i popusti povodom slave naše škole Sv.Save, zatim popusti za parove na Dan zaljubljenih, za Novu godinu, „last minute“ ponude. Popust za naredni kurs je minimalno 10% za svakog, a za one koji pokažu odlične rezultate na završnim ispitima nagrade su popusti od 15- 20%, dok najbolji dobijaju 100% gratis naredni kurs, i to je redovna i česta nagrada u našoj školi! Cele grupe koje nastavljaju zajedno dalje dobijaju po 20% popusta svaki put kada nastavljaju zajedno dalje. Različitim medijskim akcijama nagrađivanja škola se trudi da obraduje i mnoge koji ne mogu da sebi priušte kurseve.

 

      Jezička laboratorija 

*Za više informacija kliknite na sliku...

JoomlaWatch Stats 1.2.8_04-dev by Matej Koval

Države

33.6%SERBIA AND MONTENEGRO SERBIA AND MONTENEGRO
28.8% 
15.6%UNITED STATES UNITED STATES
9.3% 
2.5%BOSNIA AND HERZEGOVINA BOSNIA AND HERZEGOVINA

Posetioci

Juče: 14
Ove nedelje: 24
Zadnje nedelje: 281
Ovog meseca: 246
Zadnjeg meseca: 1114
Ukupno: 25458